यो सरल गर्मीको गर्मी स्क्वाश सट्यु ताजा गर्मीको स्क्वाशको आनन्द लिने एक उत्तम तरिका हो। यो सजिलो नुस्खामा पहेंलो गर्मीको स्क्वैश वा बेरोजिनी प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ, वा यसलाई दुवैको संयोजनको साथ बनाउनुहोस्। यो एक चिसो, पकाएको आलु , वा अर्को पक्ष सब्जी सहित एक ग्रील्ड स्टेक वा चिकन भोजन संग सेवा गर्न एक अद्भुत र सजिलो साइड डिश हो।
मैले फ्याट कम भएको डिश राख्नको लागि मैले नस्स्टिक पकाउने स्प्रे प्रयोग गरें, तर स्क्वाशलाई सुरक्षित गर्न मक्खन वा केही जैतून का तेल प्रयोग गर्न सक्दिन।
ताजा तुलसीले केही कुचल लसुन र हरियो प्याजसँगै यो डिश स्वाद दिन्छ।
पकाउने विधि तयार पार्न र पकाउने लगभग 20 मिनेट लाग्छ, र यसले लगभग चार सर्भर बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 सानो गर्मीको स्क्वैश (वा 2 देखि 3 माध्यम)
- गैरस्टिक खाना पकाने स्प्रे
- 1/4 कपाल वनस्पति भाइरस (वा चिकन भाइरस)
- 1/2 चम्मच लसुन (कुचल)
- 3 वा 4 हरियो प्याज (थोरै कटाई)
- 12 पातहरू तुरुन्त
- ड्यास कोशर नमक (वा स्वाद)
- ड्यास तातो पानीको कालो कालो मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा पकाउने स्प्रे र गर्मीको साथमा ठूलो स्किलेट स्प्रे गर्नुहोस्। स्लिप गरिएको गर्मीको स्क्वाश साट गर्नुहोस्, लगातार घिमिरे, लगभग 2 मिनेटको लागि। स्किलेटमा सब्जीको भित्ता थप्नुहोस् र खाना पकाएर जारी राख्नुहोस् र केही मिनेटसम्म लामो समयसम्म घिमिरे, लगभग निविदा नभएसम्म।
- लसुन र हरिया प्याज जोड्नुहोस् र खाना पकाएर जारी राख्नुहोस् र निविदा नभएसम्म तर अँध्यारो टाँस्नुहोस्।
- तुलसीमा हलचल र स्वादको लागि नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
भान्सा नोटहरू
- शिफेर काट्ने, पातहरू स्ट्याक गर्न, तिनीहरूलाई बलियो बनाउनुहुन्छ, र तिनीहरूका स्फूर्तिलाई टुक्रा पार्छ।
- एक साधारण विविधताका लागि, गर्मीको स्क्वैशको साथ 1 कप कटा भयो मशरूमहरु।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 87 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |