अनानास र घण्टी काली मिर्चले यो चिन्ता मिठो र खट्टा गाजरहरूमा स्वाद जोड्दछ।
गाजरहरू कटाएर, पकाएका हुन्छन्, त्यसपछि सरल गहिरो मिठो र खट्टा चटनीको साथ संयुक्त। यो सजिलो पाठक तयार गर्न र पकाउने लगभग 20 मिनेट लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड गाजर, कटाईयो
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, सानो वर्गमा काट
- 1 जुन (8 औंस) रस मा अनानास tidabits
- 1/3 कप दाग गरिएको चीनी
- 1 चम्मच cornstarch
- 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच सिरका
- 2 चम्मच सोया सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक आवरण सॉसस्पेसमा हल्का नमकीन पानीमा लगभग 8 मिनेट वा केवल निविदाको लागी गाजर कुक गर्नुहोस्। हरियो मिर्च थप गर्नुहोस्; 3 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। सब्जियों को नाली र अलग।
- अणुको रस एक मापने कपमा नाली र 1/3 कप बनाउनको लागि पर्याप्त पानी जोड्नुहोस्।
- एक सानो ससनी मा, चिनी, कस्टस्ट्रा र नुन जोड्नुहोस्; अनानास तरल, सिरका, र सोया सस मा हलचल। मोटो र बुलबुली सम्मसम्म, मध्यम तापक्रममा कुकुर, लगातार घिमिरे। चटनीलाई तातो सब्जीमा हलचल गर्नुहोस्; अनानास बन्दुक र गर्मी बढाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 158 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |