गोभी र स्याउ स्याउको रस, सरस र प्याज संग सुस्त पकाएको हुन्छ। यो एक स्वादिष्ट साइड डिश हो, तैयार गर्न सजिलो छ र ढिलो कुकरमा पकाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम गोभी, कडा कटा
- 2 तीखा सेब, कोरڈ, diced
- 2 मध्यम प्याज, तिमाही र कटाई
- 1 स्क्यान चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 1 कप सेब रस ध्यान, ठुलो
- 1/2 वटा कप चिकन भाइरस
- 3 चम्मच मसालेदार सरसफाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- हल्का तेलले ढिलो कुकर वा ननस्टिक पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे ; गोभी, diced सेब, र कटा हुआ प्याज जोड्नुहोस्। नमक र काली मिर्चको साथमा टाँस्नुहोस्।
- एक कप मा, स्याउको रस को ध्यान, चिकन भाइरस र सरसफाई जोड्नुहोस; गोभी को मिश्रण मा डाल दिए।
- 6 देखि 8 घण्टासम्म LOW मा राख्नुहोस् र जब सब्जहरू निविदा हुन्छन्। मिश्रण हरेक 2 देखि 3 घण्टामा हल गर्नुहोस्।
- एक स्लट चम्मच संग एक कटोरा हटाउनुहोस्।
अधिक गोभी व्यंजनहरू
सजिलो स्किलेट गोभी
पनीर चकलेटको साथ गोभी
आमाको गोभी रोल
Crockpot गोभी एप्पल नुस्खाको साथ
बैक र एप्पलसँग रातो गोभी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 95 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 432 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |