चाहे यो बिरुवा बाहिर पस्दै गएको छ, तपाईंको ग्रिल बर्फमा दफन गरिएको छ, वा तपाईं केवल गन्दा सफा-अपसँग सम्झौता गर्न चाहनुहुन्न, ओवन-पकाएको बारबेक्यू चिकन ग्रीसको लागि स्वादिष्ट र आदर्श विकल्प हो। यो सजिलो पारिवारिक खाना खाने नुस्खा व्यस्त हप्ताको लागि एकदम सही छ किनकी यसले धेरै चोटी वा डाइनिंग गर्न आवश्यक छैन - बस चट्याउन तयार पार्नुहोस् र चिकन टुक्राहरू टाँस्नुहोस्! कोर्सेल र आलु सलाद संग यो बारबेक्यू पकाएको चिकन को सेवा गरेर इनडोर कुकआउट वा पिकनिक मा दोश्रो रात को दोकान गर्नुहोस।
बारबेक्यू सस पहिले स्टोव मा पकाएको छ, चिकन माथि र ओवनमा राख्नु अघि। यदि तपाईं आफ्नो बारबेक्यू सस मसालेदार मनपर्छ भने, बिट को गरम चटनी वा चिल्लो पेस्ट थप्नुहोस्। तपाईं पनि गुलाबहरू प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, भूरीको साथमा भूरी शर्करालाई बदल्न सक्नुहुन्छ, वा सोया सस वा होसिन ससको साथमा सानो एशियाई मोडि थप्नुहोस्। निस्सन्देह, यदि तपाईंसँग मनपर्ने बारबेक्यु सस नुस्खा छ भने हामीले प्रदान गर्नुभएको विधिको ठाउँमा प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्दछौं।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड चिकन भागहरू (जांघ र टाँटी चौथाई वा सम्पूर्ण, काटी-चिकन)
- 1/2 कप क्याचअप
- 1/4 कप सिरका (जस्तै एप्पल साइडर, डिस्पेल वा बेल्ल्यान्डम)
- 1 चम्मच नींबू रस (ताजे निचोड)
- 2 tablespoons Worcestershire sauce
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच नमक
- 1 1/2 चम्मच सुँगुर सुँगुर
- 1 चम्मच पेपर
- 1/4 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- पछाडि पछाडी पकाउनुहोस्; nonstick पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे गर्नुहोस्।
- कागजको तौलहरूसँग सुत्ने कुखुराको टुक्रालाई टाँस्नुहोस्।
- ससनीमा बाँकी अवयवहरू मिलाउनुहोस् र मध्यम गर्मीमा राख्नुहोस्। उकालो लागे। 2 देखि 3 मिनेटको लागि कम गर्न गर्मी कम गर्नुहोस्।
- कोसर नमक र काली मिर्च संग चिकन छिटो
- तयार प्यानमा चिकन टुक्राहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- चिकन मा गरम सॉस डालो।
- 1/2 देखि 2 घण्टाको लागि पन्नी र बेकमा प्यान कोर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ चिसो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 879 |
| कुल मोटा | 46 जी |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 285 मिलीग्राम |
| सोडियम | 647 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 9 0 g |