कुनै पनि तलामा चावल नुहाउने अन्तिम मिनेट भोजनको लागि उत्तम छनौट हो। एकपटक सबै सामग्री तयार भएपछि, यो नुस्खाको लागि धेरै सरल छ, किनकि तपाईं डिब्बाबंद चिकन र जमे भएका सब्जिङ मिश्रण प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ, रातको खाना टेबलमा लगभग 15 मिनेटमा हुन सक्छ।
तपाईं ठुलो पकाएको चावलको लागि आवश्यक छ भने पाँच संघीय चिकन फ्राइड चावल बनाउनको लागी, यदि तपाई तलामा चावल घुमाउने तरिकामा हुनुहुन्छ भने, चीनियाँ लाईट आउट स्टोरमा बन्द गर्नुहोस्। सोडियम र एमएसजीसँग प्याक किनेको सट्टा, चावल किन्नु, घर जाऊ, र केहि मिनेटमा यो स्वस्थ व्यंजन बनाउनुहोस्।
तपाईलाई यो साधारण नुस्खाको साथ सेवा गर्न आवश्यक छ केहि मशरूम संग फेंकिएको हरी सलाद र विनिग्रेटी संग बखरो वा मौसमी फलहरु बाट बनेको फल सलाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच मूंगफली वा जामुन तेल
- 2 कप फ्रोजन मिर्च र प्याज हलचल-फ्राइ मिश्रण
- 3 वटा कप ठुलो पकाउनु पर्छ
- 1 (10 औंस) कुखुरा , चिकन , वा 2 कप पकाएको क्यूबेड चिकन सक्दछ
- 1 चम्मच मूंगफली वा ताजको तेल
- 2 अण्डा, पीटा
- 3 चम्मच कम सोडियम सोया सस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक वाक या 10 "भारी स्केलेट मध्यम माध्यम को पार।
- एक चम्मच तेल थप गर्नुहोस् र कोटमा wok वा skillet घुमाउनुहोस्। भोकमा जमे भएका स्टिर-फ्राइ मिश्रण थप्नुहोस्। कुकुर-टेंडर सम्म पुग्नुहोस् र लगभग 2 देखि 4 मिनेट सम्म हलचल। त्यसपछि ठण्ड पकाएको चामल र नाली वा क्यूबेड चिकन थप्नुहोस्। भोजन गर्म हुँदासम्म 5 मिनेटको लागि यी अवयवहरू हल गर्नुहोस्।
- पकाएको मिश्रणलाई wok वा skillet को पक्षमा पुर्नुहोस्। थप एक चम्मच तेलको थप गर्नुहोस्, त्यसपछि पिटेको अन्डाहरू थप्नुहोस्। कुखुरा कडा र पकाएर अँध्यारो नभएसम्म मध्यम गर्मीमा अण्डाहरू हान्नुहोस्। मिश्रण सबै अन्य सामाग्री संग एक साथ हल र सोया सस जोडें। हलचल र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1159 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 900 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 160 g |
| आहार फाइबर | 24 जी |
| प्रोटिन | 77 g |