यो बियर पकाउने कुखुरा (बट बट चिकनमा बियर) लाई बियर गर्न सक्दछ यो बियरमा केराब उर्लन्छ, यो सम्पूर्ण कुखुरालाई अझ बढी निविदा र स्वाद बनाउन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सम्पूर्ण चिकन (फ्राइर)
- 1 1/2 चम्मच / 22.5 एमएल लुइसियाना काजुन मसालेका नमक (वा कुनै पनि मौद्रिक नमक)
- 1 16 औंस / 475 एमएल बियर हुन सक्छ (कुनै ब्रान्ड)
- 1 औंस / 30 एमएल जटानको केकडा फोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
1. एल्युमिनियम पन्नी कागजको एक टुक्रा 12 इन्च लामो समयसम्म फाल्नुहोस्। आधा छर्नुहोस् र ग्रिल राख्नुहोस्, ग्रिल अन्तर्गत तह किनारहरू स्थानमा सुरक्षित गर्न।
2. हटाउनुहोस् र अधिक चिसो वा छाला चिकनबाट फाँटिरहनुहोस् र ठुलो पानीसँग कुल्ला गर्नुहोस्। पेपर तौलिएका साथ सुत्नुहोस्। काजुन सिजनको साथ सिजन चिकन भित्र र बाहिर। स्तनको छालाको तल पक्का सुनिश्चित गर्नुहोस्।
3. बियर को खोल सकते हो, ठूलो ले एक औंस को तरल डालना र या तो पीते या त्यागें।
बियर गर्न तरल केकडा फोडा थप्नुहोस्। अनुहार र मासु बीचको औंला धकेलेर गर्दन क्षेत्रबाट छाला अलग गर्नुहोस्। जेब समात्दै गर्दा, बियरलाई जेबमा राख्नुहोस्। यो धेरै क्षेत्रमा छ। एक ठूलो इंजेक्शन सुई यो गर्न को लागि राम्रो तरिकाले काम गर्दछ।
3. अर्को बियर चिकन हुन सक्छ बियर को लागी, बियर बियर र चिकन पकडा हुँदा बिस्तारै पन्नीको पन्नीको आवरण भागमा राख्नुहोस्। ग्रिल बन्द गर्नुहोस् र लगभग 45-60 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा जुनसुकै रसहरू सफा गर्नुहोस् र चिकन गरिन्छ। आन्तरिक तापक्रम स्तनको मासुमा 165 डिग्री एफ (74 डिग्री सेल्सियस) र जांघ क्षेत्रमा 175 डिग्री एफ (79 डिग्री सी) हुनुपर्छ।
4. एकपटक पकाउनु, गर्मी प्रतिरोधी दस्ताने प्रयोग गरी पकाउनु, ठूलो काटेर बोर्डमा ग्रिल र ठाउँबाट चिकनलाई हटाउनुहोस्। बियर र एलओमिनियम पन्नीको साथ खुसी तुलसी पक्षी हटाउनुहोस्। नक्कल गर्न अघि 8-10 मिनेटको लागि आराम दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 354 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 110 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,765 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 35 जी |