लाइट र ताज़ा गर्ने, यी अनारामुखी mojitos तपाइँका सबै पतन घटनाहरूको लागि आदर्श पार्टी पेय हो। पतन फल तपाईंको मनपर्ने ग्रीष्म फेफ्रिफरमा मिलाएर कूलर मौसममा आराम गर्नुहोस्। यो नुस्खा साथीहरूको सानो भीडको सेवा गर्दछ र तपाइँले पार्टीको लागि काम गर्न सजिलै डबल वा ट्रिप ट्रिप गर्न सक्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप ताजा टकसाल पातहरू, साथै अरूलाई गार्निशको लागि
- 1/2 कप शर्करा
- 1 3/4 कप प्रकाश रम
- 1/4 कप ताजा कागको रस
- 1/2 प्याला अनार रस
- 2 1/2 कप ठुलो क्लब सोडा
- 1/2 कप अनारको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- 1 कप ताजा टकसाल पातहरू र चिनी जोड्नुहोस् एक ठूलो पिचर वा कटोरा मिलाउनुहोस्। एक काठ को चम्मच को उपयोग गरेर, टकसाल को हल्का रूप देखि जब सम्म यो धैर्यजनक छ।
- रम र नीमको रस थप्नुहोस् र राम्रोसँग हलचल नगर्नुहोस् जब सम्म चीनी पुरा तरिकाले भंग गर्दछ।
- अनार रस र क्लब सोडा जोड्नुहोस्। यो एक सज्जन हलचल दिनुहोस्।
- चश्मेहरूसँग सेवा गर्नुहोस् w / ice भरी।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 424 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 80 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |