सेब जेली , सरसफाइ र शहको यस संयोजनले चिकन र साथै सुँगुरको लागि एक शानदार चमक बनाउँछ। सम्भव छ कि चिकनमा यो मोटो अन्नको धेरै राख्नुहोस्। यो नुस्खा धूम्रपानको लागि पनि राम्रो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन छाती, बेकार र छाला बिना
- 1/3 कप (80 एमएल) सेब जेली
- 2 चम्मच (10 एमएल) हनी
- 1 चम्मच (15 एमएल) डिजोन सरर्ड
- 2 चम्मच (10 एमएल) सेब साइडर सिरका
- 1 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) ग्राउंड दालचीनी
- 1/2 चम्मच (2.5 एमएल) ग्राउण्ड अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्लेस चिकन छाती एक जिप-माथि प्लास्टिकको थलोमा। शेष सामग्रीहरू मिलाउनुहोस् र कुखुरामाथि राख्नुहोस्। सील थैला र फ्रिजमा 1 देखि 2 घण्टासम्म राख्नुहोस्।
2. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। बैगबाट चिकन हटाउनुहोस्। चिकनलाई 10 मिनेटको लागि पकाउन अनुमति दिनुहोस्, बारी गर्नुहोस् र अतिरिक्त 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। जब रस स्पष्ट छ र चिकन मध्यमा गुलाबी हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1212 |
| कुल मोटा | 70 g |
| पागलिएको बोसो | 20 जी |
| असंतृप्त फैट | 28 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,312 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 131 g |