यो मीठो रातो बेल काली मिर्चको साथ बनाइएको एक मलाईदार चटनी हो, ग्रील्ड चिकन वा पोर्क वा माछा संग सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 चम्मच मिनिसि प्याज
- 2 ठूलो मीठो लाल मिर्च, बीउ र दाँत
- 1 चम्मच टमाटर पेस्ट
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
- 1/2 कप सूखी श्वेत शराब
- 1 कप चिकन भाइरस
- 1 कप भारी क्रीम
- नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनी मा जैतून को तेल को हीट गर्नुहोस।
- लसुन र प्याज जोड्नुहोस्; साउटे सम्म निविदा सम्म।
- Diced लाल मिर्च, टमाटर पेस्ट र थाइम थप्नुहोस्।
- 2 मिनेटको लागि कुक मिश्रण, लगातार घिमिरे।
- सेतो शराब थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि उकालो
- चिकन भाइरस जोड्नुहोस्; एक फोडा ल्याउनुहोस्। सास सम्म लगभग आधे सम्म कम हुन्छ।
- भारी क्रीम जोड्नुहोस्; फेरि सम्म कम्तिमा लगभग आधा सम्म उकालो।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस्; ब्लेंडर कन्टेनरमा राख्नुहोस्। शुद्धता सम्म पुरी।
- नमक संग सिजन , स्वाद गर्न, र चाहान गर्न को लागि एक चलानी को माध्यम ले राख्नुहोस्, यदि वांछित।
- ग्रील्ड चिकन, माछा, या पोर्क संग सेवा गर्नुहोस्।
थप सस व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 129 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 22 मिलीग्राम |
| सोडियम | 94 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |