एस्सालडा चिलिना चिलीमा धेरै लोकप्रिय छ, सम्भवतः यो बनाउन को लागी धेरै सरल छ र धेरै फरक कुराहरु संग राम्रो हुन्छ। यो सलाद उपस्थिति र तैयारी मा पेरुवान सलाद साल्सा क्रियोललाई समान छ, बाहेक चिली संस्करण टमाटर छ। साल्सा क्रियोलाले जस्तै, प्याजले "एक ला प्लामा" शैली (पंख जस्तै) पतला कटाई हुनुपर्छ र नमक पानीमा भिजेका हुन्छन् उनीहरूका बलियो स्वादलाई नरम र तिनीहरूलाई सुत्न।
चावलको साथ ग्रील्ड मीट, इम्पनादास , वा मिलानोस सँगसँगै एस्टाडाडा चेलिना सेवा गर्नुहोस्। Diced Avocado यस सलाद को एक राम्रो अतिरिक्त बनािन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो टमाटर
- 1 ठूलो प्याज
- 1-2 limes को रस (स्वाद गर्न)
- 3-4 चम्मचहरू एकदमै छोटो कलिलोरो पातहरू
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याज खानुहोस् र यसलाई आधामा काट्नुहोस्। प्रत्येक आधा कट साइड तल राख्नुहोस्, त्यसपछि सावधानी प्याज क्रूसको टुक्रा धेरै पतली आधा चन्द्रमा स्लाइसमा राख्नुहोस्। प्याज स्लाइसको एक कटोरामा राख्नुहोस् र उनीहरूलाई लगभग 20 मिनेटको लागि लिनुहोस्। एक कन्डररमा मस्तिष्क प्याज र छोटो तातो पानीको साथ कुटपिट गर्नुहोस्। पेपर तौलिएका साथ सुत्नुहोस्।
- टमाटर चोर्नुहोस् र कटोरामा राख्नुहोस्। 1 लेम र जैतून का तेलको रस थप्नुहोस्। प्याजहरू थप्नुहोस् र सबैसँग एकैचोटी टप गर्नुहोस्। स्वादको लागि टाँस्नुहोस्, थप चिहानको रस थप्नु पर्दछ भने नमक र नमक र काली मिर्चसँग स्वाद।
- एक प्लेटमा सजावटका रूपमा सलाद बनाउनुहोस्। कटाई सिलिलेरो संग गार्निश।
- सलाद प्लास्टिक लपेटोमा र फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ 12 घण्टा सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 99 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 83 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |