यो एक सजिलो मार्कोनी र ग्राउण्ड बीफ क्यासेरल नुस्खा हो, र यो हप्ताको कुनै रातको लागि एक महान स्वाद डिनर बनाउँछ। एक तख्ता सलाद र न्यानो रोल वा उत्तम भोजनको लागि क्रुस्टी रोटी थप्नुहोस्। मैले यो नुस्खामा हाम्रो मनपर्ने arrabbiata सस प्रयोग गरें, तर कुनै राम्रो मिरिनाारा वा टमाटर ससले काम गर्नेछ।
यो पनि हेर्नुहोस्
रेजोटोनी सोसेज र पेर्मेसन संग
सजिलो बेकड जिटि
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस मार्गेनी
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 ठूलो प्याज, कटाई
- 1/2 हरी घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 1 रिब अजवाइन, कटा भयो
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ
- 1 ठूलो जार (32 औंस)
- स्प्यागेटटी सस तयार पारियो
- 3 चम्मच टमाटर पेस्ट
- नमक र काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 कप टुक्रा भयो
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज दिशानिर्देश पछि उबलिएको नमकीन पानीमा कुक मार्कोनी। एक कलरान्डमा मार्बोनी नाली र तातो पानी संग कुल्ला।
- Preheat ओवन 350 एफ।
- ननस्टिक पकाउने स्प्रे वा मक्खनको साथ 2 2 / 2- 3-कोटा पकाउने डिश स्प्रे गर्नुहोस्।
- ठूलो स्किलेटमा, जैतून का तेल मध्यम गर्मीमा उचाल्नुहोस्। प्याज, घण्टी काली मिर्च, र अजगर जोड्नुहोस्; पकाउनुहोस्, हलचल, लगभग 3 देखि 4 मिनेट सम्म निविदा सम्म। गन्तब्य नभएसम्म गन्तव्य बीउ जोड्नुहोस् र पकाउनुहोस्, अँध्यारो पार्नु र ब्रेक गर्नुहोस्। लसुन थप्नुहोस् र 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। स्पेगेटी सॉस र टमाटर पेस्ट थप्नुहोस्। उकालो लागे। 5 मिनेटको लागि सिम्मर पकाएको र नालीदार मार्कोनी जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल।
- बेकिंग डिशमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्। पनीरको साथ माथि र 20 देखि 25 मिनेटसम्म पनी, जब सम्म पनीर पिघ्न नसक्ने हुन्छ र मिश्रण बबल हुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 975 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 21 जी |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 181 मिलीग्राम |
| सोडियम | 708 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 68 g |