टमाटर एक लोकप्रिय बागवानी संयंत्र हो तर टमाटरले के गर्ने बेलामा बागवानी के हो? टमाटरहरू भिटामिनसँग प्याक गरिएका छन् र हृदय स्वास्थ्यको लागि राम्रो हुन्छ जसले तिनीहरूलाई तपाईंको आहारको लागि एकदम राम्रो थप बनाउँछ। ती बगैंचाबाट ती अतिरिक्त टमाटर लिनुहोस् र ओवनमा सुकाउनुहोस्। यो गर्न सजिलो छ तर केहि समय लाग्न सक्छ, त्यसैले अगाडी योजना बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 5 पाउन्ड (2.5 किलोग्राम) रोमा (ओवल) टमाटर
- ठीक समुद्र
- नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 200 एफ वा कम से कम सेटिङ सम्भव छ। ओवन रैकहरू हटाउनुहोस्।
2. टमाटरको स्टेम समाप्तहरू छाड्नुहोस् र रद्द गर्नुहोस्। प्रत्येक टमाटर लम्बाइमा हल गर्नुहोस्।
3. टमाटरहरू व्यवस्थित गर्नुहोस्, केक अप, साइड अप द्वारा र केक रक्समा ओभर रक्समा सेट गर्नुहोस्। टमाटरहरूलाई एकअर्कालाई छुन अनुमति नदिनुहोस्। नमक संग हल्का छिटो
4. ओवन र बेकमा राख्नुहोस् जब सम्म टमाटरहरू घटाइन्छ र 6 देखि 12 घण्टा सम्म सुत्न सक्दछ।
टाइम टाइम समयमा टमाटरहरू जाँच गर्नुहोस्: तिनीहरू बेरोजगार रहन चाहन्छन्, बरु सबै भित्तामा। एकपटक सूखेपछि, ओवनबाट टमाटरहरू हटाउनुहोस् र तिनीहरूलाई केक रक्समा राम्ररी ठुलो पार्नुहोस्। (साना टमाटरहरू ठूला भन्दा भन्दा बढी छिटो सुत्नेछन्। प्रत्येक टमाटरलाई सुत्नबाट सुखाए जस्तै हटाउनुहोस्।)
जिपर-लक बैगमा टमाटरहरू स्थानान्तरण गर्नुहोस्। टमाटरहरू अनिश्चितकालसम्म हुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |