स्वादिष्ट शहद र आडको ब्रान्डको पोषण तरलको साथ यो आचरण पाक को सेवा गर्नुहोस्। तपाईं सिरप मा पीच मिटर पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
अनुकरणिका यस मिठाईको लागि अर्को विकल्प हो वा भाग प्लमहरू प्रयोग गर्नुहोस्। आइसक्रीम र चिन्ता सास वा रास्पबेरी वा ब्लुबेरी चटनीको बहावको साथ पिसाब फलामको कोमल राख्नुहोस्।
एक दालचीनी स्टिक वा एक पूर्ण लौंग वा दुई साथ स्वाद फरक गर्न महसुस गर्नुहोस्। मसाले मिलाएर मिश्रणमा मसाले थप गर्नुहोस् र कहिलेकाहीँ स्वादको लागि परीक्षण गर्न कहिलेकाहीं स्वाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 कप पानी
- 1 कप सुन्तला रस
- 1/4 कप आचरण ब्रान्ड (वा आशु मच्छर)
- 1 कप दाग
- 1/4 कप शहद
- 2 चम्मच वेनिला
- 6 खुट्टा (सानो, पकाइएको तर फर्म, नियमित वा सेतो आडहरू)
यसलाई कसरी बनाउने?
पीच पील गर्नुहोस्
- ठूलो कटोरा भर्नुहोस् वा बर्फ पानी संग बान्नुहोस् र अलग गर्नुहोस्।
- एक फोडा पानीको बर्तन ल्याउनुहोस्।
- उबलिएको पानीमा आडहरू कम गर्नुहोस्। लगभग 10 देखि 20 सेकेण्डको लागि फोडा। छाला विभाजन गर्न सुरु हुनुपर्छ।
- पीचहरू हटाउनुहोस् र खाना पकाउनको लागि तत्काल बर्फको पानीमा विलुप्त पार्नुहोस्। खुट्टाहरू खोलेर छाड्नुहोस्।
पोषण लिक्विड तैयार गर्नुहोस्
- 4 देखि 6-क्वार्ट ससन्सिन्सनमा, पानी, सुन्तलाको रस, आचरण ब्रान्ड वा नटार, चिनी, हनी र वेनिलालाई मिलाउनुहोस्। पूर्ण फोडा लिनुहोस्।
- खुलिएको खुट्टाहरू थप्नुहोस् र फोडामा फर्कनुहोस्। निचोड निविदा नभएसम्म 15 देखि 20 मिनेटको लागि कम, आवरणमा गर्मी र गर्मीमा गर्मी घटाउनुहोस्। तपाईं मुर्दा मुलायम चाहनुहुन्छ, तर अझै केही हद सम्म फर्म।
- एक स्लटेड चम्मच प्रयोग गरी, कचरालाई पूर्ण रूपमा ठुलो पार्नुहोस्।
- लगभग 10 मिनेट लामो समय सम्म सिरप फोहरो, वा लगभग आधा सम्म। सिरप ठोल्नुहोस्।
- मिठाईमा नरम कोचहरु को पोषण सर्पिंग सिरप संग कटोरा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 285 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |