तयार गर्न यो सरल ग्रील्ड समुद्री बास पकवान। जब तपाईं रातभर माछा माछा खानुहुन्छ, यसले यसले राम्रो अगाडी राम्रो योजना बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- समुद्री बासका 4 टुक्राहरू, लगभग 4 देखि 6 औंस प्रत्येक
- 1/2 कप / 120 एमएल खातिर
- 1/4 कप / 60 एमएल तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- सोया सस
- 2 चम्मच / 30 एमएल शर्करा
- 2 चम्मच / 30 एमएल ताजा अदरक, मिनीज
- 2 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- नमक चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सुस्त ग्लास डिशमा समुद्र बास टुक्राहरू राख्नुहोस्।
- एक सानो कटोरामा, सबै अन्न तत्वहरू मिलाउनुहोस्।
- 3-12 घण्टाको लागि माछा, आवरण, र फ्रिजमा खानुपर्छ।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- ग्लास डिशबाट माछा हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा माछा राख्नुहोस् र 10-12 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, एक चोटि घुमाउनुहोस्।
- जब माछा ओपेरा र फ्लेक्स सजिलै संग हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 289 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 70 मिलीग्राम |
| सोडियम | 668 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 35 जी |