बटरस्कोट ड्रपको लागि यो नुस्खा एक कडा कैंडी उत्पादन गर्दछ जुन क्लासिक बटस्ककोच स्वाद छ । यदि तपाईं क्यान्डी ड्रपहरूमा बसाल्न चाहनुहुन्न भने, तपाईं यसलाई एक greased 9x 9 प्यानमा राख्न सक्नुहुन्छ र सेट गरिसके पछि यसलाई सानो टुक्रामा तोड्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप चीनी
- 2/3 कप क्रीम
- 2/3 कप पानी
- 1/8 चम्मच कसाई क्रीम
- 6 चम्मच मक्खन (सानो टुक्राहरु मा कटौती)
- 1/2 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एल्युमिनियम पन्नीलाई लुकाएर दुईवटा पकाउने पानाहरू तयार पार्नुहोस् र खाना पकाउने स्प्रेको साथ पन्नी स्प्रे।
- मध्यम गर्मीमा ठूलो ससनीनमा चिनियाँ, क्रीम, र पानी जोड्नुहोस् र जबरजस्ती घुमाउनुहोस्। तीर्थ को क्रीम जोड्नुहोस र मिश्रण को उलझाए जब सम्म यो 240 एफ (नरम-बल चरण) सम्म पुग्छ। मक्खन जोड्नुहोस् र उबलिरहनुहोस् जब सम्म मिश्रण 280 F (नरम-दरार चरण) पुग्छ।
- गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस् र वेनिला निकासीमा हलचल गर्नुहोस्।
- एक सानो सानो चम्मच प्रयोग गरेर, राम्रा कैंडी को सजिलै संग तैयार पाक पानाहरुमा स्पप छोड्छ। कैंडी सेट गर्नु अघि चाँडै काम गर्न महत्त्वपूर्ण छ। ड्रपहरू फैलनेछन्, त्यसैले तपाईंको चौंरीको बीचमा थोपा ठाउँ छोड्नुहोस्। जब सम्म तपाईं कैंडीबाट बाहिर निस्कनु भयो वा काम गर्न निकै गाह्रो हुन्छ सम्म तयार पानाहरूमा सानो बटरस्कट ड्रपहरू जारी राख्नुहोस्।
- ड्रपहरूलाई कोठाको तापमानमा सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्, त्यसपछि पाना पानाबाट हटाउनुहोस्। तुरून्तै सेवा गर्नुहोस्, वा एक वाटाइट कंटेनरमा राख्नुहोस् र कोठाको तापमानमा 2 हप्तासम्म भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 85 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |