स्याउ शराबको साथ भाप माउसेल्स एक क्लासिक डिश हो र यो अविश्वसनीय बनाउन सजिलो छ। तल नुस्खाले चार जना खाना खानेको लागि सेवा गर्नेछ।
मूसलहरूको प्राकृतिक रसले सेतो शराब र मक्खनसँग यसको आफ्नै चट्याउन बनाउँदछ, र यो वास्तवमा एक स्वर्गीय, सुनको एल्सेक्सर हो जसको तपाईं प्रत्येक अन्तिम ड्रप स्वाद चाहनुहुन्छ। त्यस अन्तमा, म चकलेट बढाउनको लागि चिसो रोटी (जस्तै यो क्लासिक फ्रांसीसी बागेट जस्तै) चौडा कटोरीमा धनीको सेवा गर्न चाहान्छु, तर तपाईं पास्ता वा चावल समेत सेवा गर्न सक्नुहुन्छ।
नुस्खाले नमकको लागि कल गर्दैन किनभने मूसलहरू स्वाभाविक रूपले उज्ज्वल हुन्छन्। साथै, जब यो मसलाहरूको साथमा कोटहरू प्रयोग गर्न पारंपरिक हो, यो ठीक छ यदि तपाईं सबै प्याजहरू प्राप्त गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 एलबीएस
- ताजा मुस्लिम
- 1/2 कप श्वेत शराब
- 1/4 कप कटा कट्टर (लगभग 4 टिबी)
- 2 लसुन को लौह, पतली कटाई (कटाई या माने नहीं)
- ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
- 2 चम्मच काटिएको अजमोरी
- 4 चम्मच मक्खन (1/2 छडी)
- ताजा नींबूको रस, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- मलहरू क्रमबद्ध गर्नुहोस्, पछाडि र डिबियर गर्नुहोस्। चिसो पानीसँग कुल्ला
- वाइन, लहसुन, सुनसरी र काली मिर्च एक ठूलो स्टक बर्तन वा सूप बर्तनमा मिलाउनुहोस् र उच्च गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस्।
- मूसलहरू थप्नुहोस् र कडा रूपमा फिटिंग ढक्कनसँग प्यानलाई ढाक्नुहोस्। 5 देखि 6 मिनेटको लागि मध्यम-उच्चमा निचो गर्मी र कुकुरको प्रायः खोलिएको छ। ओभरकैक नगर्नुहोस्, वा मूसल रबरले बन्न सक्छ।
- मक्खन र अजवालीमा हलचल र हलचल सम्म सम्म मक्खन तरल पिउँदछ। ताजा नींबूको रस को निचोड संग समाप्त पकाउने तरल संग ठूलो कटोरा मा सेवा, सुगन्धित चटनी को जगाने को लागि धेरै कच्ची रोटी रोटी संग। खाली गोलाका लागि एक फरक कटोरा पनि आउँनेछ।
नोट: मूसल्सका लागि क्रीममा, क्यान्सर घटाउनुहोस् 1/4 कप र भारी क्रीमको 1/2 कप थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 966 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 285 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,686 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 111 g |