यस आयरिश पंचको बारेमा एकजनाको लागि तातो टोडीले चिनिन्छ । यो स्वादिष्ट, सजिलो छ, र तपाईंको सबै सर्दियों को मनोरञ्जन को लागि एक महान पेय हो।
आयरिश पंच दुई उत्कृष्ट आत्माहरू: बुशमिल्स आयरिश व्स्स्की र ड्रम्बू। यो आधार को आधार मा एक सानो मीठा र खट्टा जोडयो र यो सब एक मजेदार, धनात्मक बेंच मा गर्म छ।
यो पंचको तापक्रमले तपाईंको घरलाई सुख्खा सुगंध संग भरेर थोपाको लागि स्टोवमा राख्नुहोस्। जब तपाईं सेवाको लागि तैयार हुनुहुन्छ, निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँको पंचोबोल गर्मीमा सहनशीलता हो जुन यसले दरार गर्दैन।
भत्किँदा, लिखित रूपमा, छ सेवा गर्न डिजाइन गरिएको थियो, यो सजिलैसँग दुई साइड भीड फिट गर्न दोगुना वा तीन गुणा गर्न सकिन्छ। तपाईं केहि अतिरिक्त स्वाद र सुगन्ध को लागि कटोरा को केहि थोपा-स्टड्ड नारंगी स्लाइस पनि जोडना चाहते हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस
- Bushmills आयरिश व्हिस्की
- 2 औंस
- Drambuie
- 4 औंस
- खट्टा मिश्रण (वा 2 औंस
- नींबू रस र 2 औंस
- सरल सिरप )
- 3 औंस हनी
- 1 1/2 कप पानी
- 4-5 ड्यासहरू
- Angostura बिट्टर
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरू एक मध्यम बर्तनमा मिलाउनुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा, मिश्रणलाई निरन्तरतासाथ निरन्तरता दिँदै।
- ठूलो पंच कटोरामा स्थानान्तर गर्नुहोस् र कफी मगमा सेवा गर्नुहोस्।
- शेड्ड पोल्टिसको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 140 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |