तरबूज र अजमोद? अहिल्यै पर्याप्त, हो। तिनीहरू Ciroc वोदका यस मजेदार सारांश पंचमा विशेष सामग्रीहरू हुन्। यो अजय हुन सक्छ जसले तपाईंलाई यहाँ छोड्दछ, तर यो साँच्चिकै काम गर्दछ - तपाईलाई खुसी तुरुन्तै चकित हुनेछ र छोड्नुहुन्छ कि तपाईले यसलाई प्रयोग गर्न सक्नुहुने अन्य पेयहरु।
यदि तपाईं तातो तातो पानीको पंचमा खोज्दै हुनुहुन्छ भने यो उत्कृष्ट विकल्प हो। एकपटक तपाईं सानो कमोडिटी बाहिर एकपटक, यो एकदम रोचक छ।
Ciroc एक धेरै चिकनी वोदका हो र यस राम्रो तरिकाले तैयार गरिएको पेय को लागि एक आदर्श आधार हो जसमा सबै केहि बस एक साथ पूर्ण रूप देखि आउछ। स्पार्कलिंग गुलाबी नींबू एक आवश्यक छ र खोज्न सजिलो हुनुपर्छ। यदि तपाईंलाई स्पार्कलिंग संस्करण प्राप्त गर्नमा समस्या छ भने, केवल केही क्लब सोडामा गुलाबी नींबूमा थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस Ciroc वोदका
- 3/4 औंस नींबूको रस
- 3/4 औंस अगाडी बढाव
- 4 स्लाइस तरबूज
- 5 अजफ्ती पत्ते
- स्पार्कलिंग गुलाबी नींबू को स्पलैश
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शिकारी मा मुडा तरबूज र अजमोद।
- बाँकी अवयवहरू र बर्फ थप्नुहोस्, र राम्ररी हिलाउनुहोस् ।
- चिसोको साथमा अर्ध- रिज्जत भएको बर्फ भरिएको क्यालिन्स गिलासमा डबल स्ट्रिट ।
- स्पार्कलिंग गुलाबी नींबूको साथ शीर्ष।
- मिश्रित फलहरु संग गार्निश।
Recipe सौदागर Ciroc वोदका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1540 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 67 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 362 g |
| आहार फाइबर | 20 जी |
| प्रोटिन | 29 जी |