यो क्यान्डीले ग्र्यानर पटाखे, खैरो शर्करा र मक्खनसँग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 20 देखि 24 ग्यामर ट्रकहरू
- 1 कप मक्खन
- 1 कप प्रकाश ब्राउन शुगर (प्याड)
- 1 कप कटा पेकान
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- ग्र्यामर पटाखेहरूसँग 15x10x1 इन्च जेली रोल प्यान रेखा गर्नुहोस्। मक्खन र चिनो रोलिङ फोडा ल्याउनुहोस्; 2 मिनेट उकालो गर्मीबाट हटाउनुहोस्। जब बबलिंग हुन्छ, कटा पेकानहरू थप गर्नुहोस्।
- ग्राहम पटाखेमाथि चम्मच। 10 मिनेटको लागि प्रोवलिन चौकोरहरू खिच्नुहोस्।
- शांत थोडा; 1-इन्च चौकोरमा प्रिलेन कैंडी हटाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |