ओरेगेट्टहरू गाढा चकलेटमा डुबिएका क्यान्डेड सुन्तला पिक्सेलका स्ट्रिपहरू हुन्। तिनीहरू एक सुरुवात उपहार बनाउँछन् र भोजनको अन्तमा कफीको साथ सजावटी डिशमा उत्कृष्ट सेवामा देख्छन्। यो नुस्खा धेरै चरण लामो छ, तर यदि तपाईं भान्सामा बिताउने समयको लागि ठूलो सेवा चाहानुहुन्छ भने दुबै दुग्ध हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो नेभिला नारंगी
- 3/4 कप शर्करा
- 1/2 कप पानी
- 3/4 कप semisweet चकलेट (कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक peeler प्रयोग गर्दै, नारंगी बाट 3-इन्च लामो, नारंगी पिक्सेलको 3/4-इन्च स्ट्रिप्स। एक फोडा पानीको सानो ससाना ल्याउनुहोस् र 10 मिनेटको लागि नारंगी कोटलाई उकालो पार्नुहोस्।
- खुट्टाहरू नाली, तिनीहरूलाई ठण्डे पानीले कुल्लाउनुहोस्, र ताजा पानीमा अतिरिक्त 10 मिनेटको लागि उकालो पार्नुहोस्; यो प्रक्रिया दोहोर्याउनुहोस् 1 थप समय।
- एक मध्यम सससेन मा एक फोडा को लागि चीनी र पानी लाओ र कहिले काँही हलचल सम्म चीनी नहीं भंग भयो र मिश्रण थोडा लगभग 5 मिनेट को मात्रा मा कम भएको छ।
- सुन्तला peels थप गर्नुहोस् र 15 मिनेट को लागि मिश्रण सिंकर जारी राख्नुहोस्।
- कैंडीड सुन्तला पिक्सेल एक तार सुखाने रङमा स्थानान्तरण गर्नुहोस् र यसलाई 45 मिनेटको लागि पूर्वनिर्धारितमा अनुमति दिनुहोस्।
- पेन्चमेंट पेपरको साथ पाक पाना रेखा गर्नुहोस्। पानीको बिरुवामा एक डबल बॉयलरमा चकलेट राख्नुहोस्, र चकलेट पिघ्न र सुचारु नभएसम्म हलचल गर्नुहोस्।
- चकलेट मा प्रत्येक candied नारंगी पट्टी को लम्बाई को 2/3 डुबकी, छील को 1/3 छोड दि्छ, र यसलाई पाखरी वाला लाइन वाला पाना मा राख्नुहोस।
- चकलेट सेवा गर्नु अघि सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 113 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |