तरबूज हल्का, ठुलो र ताजा छ। शरबत हल्का, ठुलो र तातो छ। यो तरबूज सर्जर नुस्खाको तुलनामा एक दिन हटाउन राम्रो तरीका हुन सक्छ। यो सजिलो सिर्जनाले एक सुन्दर ग्रीष्मकालीन ताली क्लीनर वा उष्णकटिबंधीय-उनीहरूको भोजनको लागि हल्का मिठाई बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- आधा कप र 4 कप बिरुवा र शुद्ध तरबूज
- आधा कप शर्करा
- 2 tablespoons
- कागको रस
- 1 चम्मच चूने घेरा
यसलाई कसरी बनाउने?
तरबूज शरबत कसरी बनाउने?
एक सानो ससनी मा, आधा कप तरबूज शुद्ध र चीनी एक उबाई गर्न र यसलाई गर्मी देखि हटाउनुहोस्। निम्लाबको रस र छाती थप्नुहोस् र मिश्रणलाई 20 मिनेटको लागि ठुलो पार्नुहोस्। 4 कप ताजा तरबूज शुद्धे पिरोध-चूना मिश्रणमा थप्नुहोस्, र त्यसपछि निर्माताको निर्देशन अनुसार एक आइसक्रीम निर्मातामा फ्रिज गर्नुहोस्।
8 सर्भर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |