ताजा अन्जी र नींबूको रसको स्पर्शले यो सजिलो, सुरुचिपूर्ण इजरायल सर्बिस नुस्खा बनाउँछ। इजरायलबाट तातो पानीको तातो तातो पानीले यस रसदार उपचारको लागि स्वादिष्ट स्वादको विपरीत दिन्छ। उत्तम बनावटको लागि प्रभावकारी केही क्रिमको अन्त्य बीज छोड्नुहोस्।
यो इजरायल सर्बिस नुस्खाले 6 सर्भर बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप पुरा, पकाएको अन्जी
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/4 कप पानी
- 2 चम्मच नींबू रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा एक मध्यम सॉसप्यानमा, अन्जीर, शर्करा र पानीलाई नदिनुहोस् जब सम्म कुखुरा पूर्णतया भंग हुन्छ।
- मिश्रण प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा अन्जीर मिश्रण र नींबूको रस प्रशोधन गर्नुहोस् जब सम्म मिश्रण उपयुक्त हुन्छ।
- निर्माताको निर्देशन अनुसार इज-क्रीम निर्मातामा इजरायल पिएल फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 74 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |