पीच अनार छटपट मार्टिनिनी एक रमणीय क्रिसमस मार्टिन हो जसले वान गोग अनियमित वोदका कोटिन्छ र मज्जा र फलफूल भरिएको स्वादको लागि आकस्मिक र नारंगी संग मिल्दछ।
यो पेय संग एक गार्निश को लागि, तपाईं या तो जमीन दालचीनी को उपयोग गर्न सक्छन् र चीनी मा माथि छिद्रित, या एक सरासर नारंगी छील। कुनै पनि तरिकाले तपाईं यसलाई समाप्त गर्न निर्णय गर्नुहुन्छ, यो मार्लिनी तपाईंको अवकाश सम्मेलनमा हिट निश्चित भएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- वान गोग अनारक वोडा
- 3/4 औंस
- पीच schnapps
- 1 औंस
- सुन्तलको रस
- नींबूको रस को स्पलैश
- गार्निशको लागि:
- ग्राउंड दालचीनी
- धुलाइएको चिनी
- सर्पिल सुन्तला राइन्ड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- दालचीनी र चिनी वा सुन्तला मोडिङसँग गार्निश।
यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने , चश्मा रिम र ग्याँस दालचीनीको मिश्रणको साथ।
Recipe Courtesy: Van Gogh Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |