सकिटिनीमा, खातिर क्लासिक मार्टिनीको वर्मोथ जस्तै काम गर्दछ र पिउनको लागि एक फरक नुक्साउँछ कि केवल "चावलको दाख" योगदान गर्न सक्दछ।
प्राविधिक, खातिर एक "शराब" होइन, तर बियर जस्तो छ किनकी यो चावलबाट पीडित छ। तपाईं धेरै सेक मार्टिनी व्यञ्जनहरू देख्नुहुनेछ र तिनीहरू धेरै भिन्न हुन्छन्: धेरैले नारंगी तरकारी जोड्छन् र यसबाट बढी प्रयत्न प्रयोग गर्छन्।
अर्को विकल्प गारेश हो। सामान्यतया यो एक जैतून हो, तर म सानो उज्ज्वल जान चाहन्छु र एक अनियमित पुष्पको लागि एचिङ्ग फूड जस्तै प्रयोग गर्दछु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- आइसकिएको गिलासमा बत्तीमा भरिएको सामग्री डाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- जैतून संग गार्निश।
कसरी सशक्त छ?
धेरै रक्सी मात्र मार्टिनिसको रूपमा, यो सकिटिनी हल्का पेय होइन र यो तथ्यको बावजुद मात्र प्रायः मात्र 15% एबीवी हुन्छ। होइन, यो निर्दोष ककटेल एक भारी वजन हो र लगभग 30% एबीवी (60 प्रमाण) मा आउछ। त्यो औसत जिनको बोतल लगाउने बल भन्दा कम मात्र हो, यसका साथ यसलाई सजिलो बनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 205 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |