चार सीओ भुना हुआ सुँगुर पनि पोर्टेकोड पोर्क भनिन्छ जसको आंशिक रूपमा यसको लालच भूरा र किनारा वरिपरको थोपा चकित देखिन्छ। यो नुस्खा "चीनी कुकुर गोप: कसरी कुक चीनियाँ भोजनालय फूड मा होम" बाट अनुमति संग पुनःप्राप्त गरिएको छ, " देहा ता हाङङ " बाट।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड पोर्क पोलेटहरू
- 2 चम्मच मल्टोज (वा हनी, थोडा पानी संग भंग भयो)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच पहेंलो सेम सस
- 1 चम्मच
- हल्का सोया सस
- 1 चम्मच
- गाढा सोया सस
- 1 चम्मच
- Hoisin sauce
- 1 चम्मच
- ओइस्टर सॉस
- 2 चम्मच ब्रान्ड (वा व्हिस्की वा रम)
- 1 चम्मच तिलको तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- पोर्कको लगभग 1 (4 सेमी) मोटा र 7 -8 इन्च (18-20 सेन्टिमिटर लामो) स्ट्रिप्समा कटाउनुहोस्, र अनुहार, कम से कम 8 10 घण्टाको लागि, कहिले काँही कहिलेकाँही।
- भान्सा गर्न, ओवन 450 450 फारेनहाइट पहिले, र तलमा 1 पित्त उबलने पानीको साथ भरिएको भुमरी वा बेकिंग टिन राख्नुहोस्। सुँगुरबाट पोर्क स्ट्रिप्स लिनुहोस्, तिनीहरूलाई राम्ररी निको पार्नुहोस् र अन्नलाई सुरक्षित गर्नुहोस्। प्रत्येक पट्टीको एक पङ्क्तिको माध्यमबाट एस-आकार हुक को टिप राख्नुहोस्, त्यसपछि ओभरमा स्ट्रिपहरू शीर्ष रैकमा झुन्ड्याउनुहोस्, निश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरू स्वतन्त्र रूपमा खसाल्छन्।
- 10-15 मिनेटको लागि रुस्ट, त्यसपछि अचम्मको साथ टाँस्नुहोस्, गर्मी / 350 फारेनहाइटलाई कम गर्नुहोस् र 8 - 10 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। ओवनबाट मासु हटाउनुहोस्, यसलाई 2 - 3 मिनेटको लागि ठोल्नुहोस्, त्यसपछि मार्टोस वा हिरोइनको साथ स्ट्रिपहरू ब्रश गर्नुहोस्, र हल्का रूपमा तिनीहरूलाई 4-5 मिनेटको लागि एक मध्यम गर्म ग्रिल अन्तर्गत ब्राउन ब्राउन गर्नुहोस्, एक पटक वा दुई पटक घुमाउनुहोस्।
- सेवा गर्न, अनाज मा माटो मा पतली स्लाइस मा कटौती गर्नुहोस, र केहि मिनेट को लागि एक साथ एक साथ पकाना टिन देखि मरिड र पानी र drippings उबलने पछि एक चटनी बनाउनुहोस्, त्यसपछि एक भव्य नाव मा तनाव।
- तातो वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 573 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 238 मिलीग्राम |
| सोडियम | 854 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 81 g |