यो उत्कृष्ट पक्ष डिश सलाद अद्भुत कुरकुरा सब्जिहरु भन्दा भरिएको छ। Ramen सूप मिश्रण एकदम राम्रो स्वाद प्रवाह छ र तपाईं केहि पनि उपाय गर्न पनि छैन!
टोस्स्ड तिलको बीउ र नटले यो क्रिस्सी सलादमा अद्भुत स्वाद र बनावट थप्दछ। र Ramen नोडल संकुलमध्ये एकबाट स्वादयुक्त प्याकेट बढी अद्भुत स्वाद थप्दछ। तपाईं सब्जहरू थप्न वा मेटाउन सक्नुहुन्छ किनकि तपाईं यो सजिलो विधिमा मनपर्छ। कटाईदार गर्मीको स्क्वैश वा सानो चिसो प्रयोग गर्नुहोस्, वा केहि जमे भएका मटरहरू वा कटालो मशरूम थप्नुहोस्।
ग्रीष्म मा ग्रील्ड स्टेक, चिकन वा सामन लाई एक साथ को रूप मा यो सलाद को रूप मा, या मासुलोफ संग या जाडो मा एक भुना हुआ चिकन संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 प्याला तिलको बीउ
- 1/3 कप कटा भयो बादाम
- 1 टाउको रातो र हरियो गोभी, छोटो छ
- 1 रातो काली मिर्च, कटाई
- 1 नारंगी घंटी काली मिर्च, कटाई
- 1 कप हिम मटर
- 6 हरित प्याज, पतला कटाई
- 2 (3 औंस) प्याकेजहरू
- रामेन नूडल्स
- 1/2 कप तेल
- 1/4 कप सेब साइडर सिरका
- 2 चम्मचौं शताब्दी
- 1/4 चम्मच मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक माइक्रोवेव-सुरक्षित प्लेट र माइक्रोवेवमा हल्का टोस्ट हुने सम्ममा तिलको बीउ र बादाम राख्नुहोस् र खाना पकाउँदा प्रायः टमास्टिङ गर्न सक्नुहुन्छ। छुट्याइएको।
ठूलो कटोरामा गोभी, काली, बर्फ मटर र हरियो प्याज मिलाउनुहोस्। रामेन नोडलहरूलाई थोपा र अलग पार्नुहोस्।
एक मध्यम कटोरा मा, तेल, पानी, सिरका, चीनी, र Ramen नूडल संकुलबाट 1 मसाला प्याकेट मिलाउनुहोस्।
शेष सीजन प्याकेट खारेज गर्नुहोस्। संयुक्त तक तार व्हिस्किङको साथ ड्रेसिङलाई हराउनुहोस्।
क्यूबेज मिश्रण संग कुचल नूडल्स, टोस्टड بادाम, र तिल बीउहरुलाई टसफिड गर्नु अघि मात्र। सलाद मा ड्रेसिंग डालो र राम्रो तरिकाले टप।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 182 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 403 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |