यो मसालेदार गीला रग को हल्का मिर्च पाउडर को उपयोग गरेर टमांक गर्न सकिन्छ। निस्सन्देह, विपरीत विपरीत गर्मी संग बारबेक्यू प्यार गर्नेहरूको लागि साँचो हो। केवल कोयनीको मात्रा बढाउनुहोस् र नियमित वा मसालेदार मिर्च पाउडर को लागी रोज्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप / 60 एमएल मिर्च पाउडर
- 2 चम्मच / 30 एमएल नमक (समुद्र)
- 2 चम्मच / 30 एमएल नींबू (रस को)
- 1 चम्मच / 15 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल सेनी
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर काली मिर्च (मोटे, जमीन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू सँगै मिलाउनुहोस् र फ्रिजमा एरिटाइट कन्टेनरमा दुई हप्तासम्म भण्डार गर्नुहोस्।
- यदि टाढाको प्रयोग भने, मिश्रणलाई मासुको सबै सतहहरूमा लागू गर्नुहोस्, कम से कम 20 मिनेटको लागि खडा गरौं र मासुलाई ग्रिल वा धूम्रपानमा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 963 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |