केस पल किर्क, कान्ससस शहरबाट मनाईएको 'बारबेक्यू को बिरोन' यो बनाउनुभएको सबै उद्देश्य रबड, जडीबुटी, मसला र स्वाद संग भरी। यो बीबीक्यूको रङमा एक मीठो घटक छ, तर पकाउने तापमान अपेक्षाकृत कम राख्न सम्झनुहोस् ताकि चीनी जलाउँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप शर्करा
- 2 tablespoons paprika
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 चम्मच मौसमी नमक
- 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1/2 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1/2 चम्मच नींबू काली मिर्च
- 1 चम्मच ऋषि
- 1/2 चम्मच तुलसी
- 1/2 चम्मच गुलाबी
- 1/4 चम्मच सेनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू र भण्डार गर्नुहोस् एक वाटाइट कंटेनरमा।
- ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा राख्नुहोस्। यो मल 6 महिना सम्म राम्रो रहनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4,694 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |