के उनीहरू उत्तरबाट छन् वा तिनीहरू दक्षिणबाट हो? केहि मानिन्छ कि यो तलामा कर्नेल "जॉनीकेक" मूलतः यात्राको केक भनिन्थ्यो जसलाई अरुले विश्वास गरे कि उनीहरूलाई पहिलो पटक टेनेसी घाटीको कस्ले पछि शान्नी केक भनिन्थ्यो। जेम्स मैरीईई द्वारा अमेरिकन फूड र पेय एनोसिएशन अफ साइक्लोपीडिया को अनुसार, "रोड आइल्याण्ड जॉननकेक" नामले पहिलो पटक 1739 मा छापिएको थियो र जेम्स अकिनले 1835 का राजनीतिक कार्टूनले जैननीकेकलाई "दक्षिणको स्टेमिन" भनिन्।
तिनीहरू cornmeal पान्केक धेरै धेरै समान छन्, र तिनीहरू म्यापल सिरप, बेंक सिरप, वा दक्षिणी sorghum सिरप संग स्वादिष्ट छन्। वा उनीहरूलाई सेम वा सागहरूसँग सुत्केरी रोटीको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप दूध
- 1 चम्मच मक्खन
- 1/2 कप आटा
- 1 कप कोण
- 2 चम्मचहरू चिनो लगाए
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
- 1
- अण्डा, हल्का पीडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन संग दूध बिर्नुहोस् जब सम्म मिश्रण समर सुरु हुन्छ।
- आटा, cornmeal, चीनी, बेकिंग पाउडर, र नुन जोड्नुहोस्। मिश्रण गर्न को लागी।
- सूखी अवयवहरूमा गर्म दूध मिश्रण जोड्नुहोस् र मिश्रण गर्न हलचल। पिटेको अन्डामा
- एक गर्म, ग्लेड ग्रिप्ड मा ड्रप गर्नुहोस् वा फलाम को कुखुरामा खानुहोस् र दुवै पक्षमा सुनको भूरी सम्म।
- पेनकेक्सका लागि मक्खन र सिरपसँग तातो सेवा गर्नुहोस्, वा मक्खनले तिनीहरूलाई रोटीको रूपमा सेवा गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- यदि तपाईं भीडका लागि ब्याच गर्दै हुनुहुन्छ भने, तपाईंले सुरु गर्नु अघि ओवन 200 देखि 200 फिट गर्नुहोला। समाप्त पान्केकहरू पकाउने पानामा राख्नुहोस् र तपाईले पछिल्लो ब्याचहरू गर्दा ओवनमा न्यानो राख्नुहोस्।
- गर्म बेकन drippings मा जॉननीकेक फ्रिज र बेकन संग सेवा।
- यदि तपाईं अधिक savory जॉन्नीकेक चाहनुहुन्छ भने शकर घटाउनुहोस् वा छोप्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 221 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 45 मिलीग्राम |
| सोडियम | 35 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |