मिस्सा मक्खन मिस्सा हरी चाय र मक्खनको मिश्रण हो। यसमा एक विशिष्ट स्वाद छ जुन खाना पकाउँदा चिकन, माछा र सब्जिहरु मा प्रयोगको लागि बहुमुखी बहुमुखी वा मफिन्स, टोस्ट वा थैलीहरू भर्ना गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 चम्मच मक्खन (कोठा का तापमान)
- 2 चम्मच हराएको माला
- चिया पाउडर (वांछित शक्तिमा निर्भर गर्दछ)
- वैकल्पिक: 1 चुटकी नमक (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक: 1 चुटानी शर्करा (स्वाद गर्न)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै अवयवहरूलाई राम्रोसँग मिलाएर लामो समय सम्म काट्नुहोस्। स्टोर प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म एरिटाइट कन्टेनरमा फ्रिज गरिएको छ।
मिलान मेटरको लागि प्रयोग गर्दछ:
- व्यंजनमा मक्खन नियमित रूपमा मक्खन जस्तै मक्खन चिकन
- मक्खन माछामा नियमित मक्खन प्रतिस्थापन
- Topping टोस्ट, बैगल, Muffins या MatchC Cupcakes
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 23 मिलीग्राम |
| सोडियम | 150 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |