प्रथम विश्वयुद्धको समयमा, संयुक्त राज्य अमेरिकाका हरेक घरपरिवारको लागि खाद्य संरक्षणको उच्च प्राथमिकता थियो। युरोपमा हाम्रा सहयोगीहरूले चिनारी र गेहूंको आपूर्तिलाई अत्यन्तै आवश्यक थियो र घरपरिवारहरूलाई कम गेहूं प्रयोग गर्न प्रोत्साहन दिएका थिए र उनीहरूको रोटी बनाउन कुनै पनि कुखुरामा छोटो थिएन। मकई सिरपप चीनीको स्थानमा प्रयोग गरिएको थियो र यस समयको समयमा वसाको स्थानमा छोटो प्रयोग गरिएको थियो। युद्धको रोटीको लागि यो आधारभूत नुस्खा आधुनिक माप दिन्छ। संकुचित खमीर को सक्रिय सूखी खमीर संग बदलिएको छ। यो नुस्खाले सेतो रोटीको एकदमै सरल खुट्टा बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप तातो पानीको पानी
- 1/2 tbsp सानो
- 1 चम्मच मकई सिरप
- 2-1 / 4 चम्मच सक्रिय सुकेको खमीर
- 1 चम्मच नमक
- 3 वटा रोटी आटा, बारे
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा, गरम ट्याप पानी, छोटो र मकई सिरप थप्नुहोस्। जब सम्म मकई सिरप भंग भयो सम्म हलचल। पानी लुकाउनु पर्छ ठुलो ठोक्नुहोस् ताकि खमीर न्यानो पानीले मार्नेछैन।
- खमीर र नुनमा हलचल।
- एक नरम आटा बनाउन को लागि पर्याप्त आटा मा मिश्रण।
- लगभग 8 मिनेटको लागि कनी आटा।
- आटा घुमाउरो कटोरामा राख्नुहोस् र आटा घुमाउनुहोस् ताकि माथि हल्का चिकन पनि हो। आवरण र गर्म मिनेटमा बढि लगभग 60 मिनेटको लागि वृद्धि गर्न वा आकारमा डबल गर्न दिनुहोस्।
- आफ्नो मुट्ठी संग आटा ढोका। आटा बाहिर उडेको बोर्डमा र लगभग 5 मिनेट घुँडा घुमाउनुहोस्।
- आटा आटामा एक थोपा। Greased 8.5 x 4.5 x 2.5-inch रोटी प्यानमा राख्नुहोस्। आवरण गर्नुहोस् र दोहोरो, लगभग 30 मिनेट सम्म उठाउनुहोस।
- 45 मिनेट वा सुनको खैरोसम्म 375 डिग्री एफ।
- रोटी बाहिर जानुहोस् र रैकमा चल्न दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 475 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |