यो एक पतली र स्वादपूर्ण बारबेक्यू सस हो जसले पसिनाको अन्त्यमा रिब्स लागू गर्दछ। यो टेबलमा सेवा गरिएको डुप्पस ससको रूपमा पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। गर्मी को लात को लागि अतिरिक्त केयेन जोडें।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/3 कप चिकन स्टक
- 1/3 कप ब्राउन शुगर
- 1/4 कप साइडर सिरका
- 1/4 कप क्याचअप
- 5 लौह लसुन
- 3 चम्मचहरू
- जैतून का तेल
- 3 चम्मच पीला सरसफाइ
- 2 चम्मच सोया सस
- 1 चम्मच केयेन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम उचाई मा एक saucepan मा जैतून को तेल डालो। खनिज लसुन थप गर्नुहोस् र हल्का खैरोसम्म सम्म उकालो गर्नुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। कममा सिम्मर सम्म पुग्न नसक्ने भएपछि, लगभग 15 मिनेट। ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
2. फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण गर्नुहोस् दुई हप्तासम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 104 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |