माटोलोफ स्टफ गरिएको शैलहरु ठूलो पास्ता गोलाहरु, लेफ्टिनो मासुलोफ , र एक शानदार नुस्खा को लागि केहि अन्य सामाग्री संग बनाइन्छ। यो माथि बायाँ प्रयोग गर्ने एक शानदार तरिका हो। यदि तपाइँ यो नुस्खा बनाउन चाहानुहुन्छ र लिफाटो मासुलोफ छैन भने, प्याज र लसुनको साथमा मात्र जमीनको बीउको पाउन्ड पाउनुहोस्। यसलाई राम्ररी निकास गर्नुहोस् र यसलाई नुस्खामा प्रयोग गर्नुहोस्।
यो एक डिश भोजन भोजन र हृदय भरिएको छ। तपाईं सबैसँग सेवा गर्न आवश्यक छ हरियो सलाद वा फल सलाद, र केहि चिनिने चिया वा चमकदार पानी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (16-औंस) जम्बो पास्ता गोलहरू
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 1 प्याज, कटा भयो
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 2 कप खुट्टा माटो मासु खान
- 1 (26-औंस) जार पास्ता सस
- 1 चम्मच सूखा इटालियन मसाला
- 1 कप कटा भयो मोोजजारे पनीर
- 1 cup shredded fontina पनीर
- 1/3 कप टुक्रा पर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
प्याकेजमा निर्देशित रूपमा पास्ता पालहरू कुक गर्नुहोस्। नाली र अलग।
पकाउने स्प्रेको साथ ओवन 375 डिग्री एफ ओ स्प्रेको साथ "13" x 9 "ग्लास बेकिंग डिश स्प्रे गर्नुहोस्।
ठूलो ससनी, पका प्याज र लसुनमा तेलको तेलमा निदाएजस्तो, लगभग 5 मिनेट। मासुलोफ मा हलचल, पास्ता चटनी को 2 कप, र इटाली को मौसम मा; उकालो ल्याउन तैयार क्यासरोलको तलमा पास्ता सस को 1/2 कप राख्नुहोस्। गोलोहरू मासुलोफ मिश्रणको साथ राख्नुहोस्।
गोलमा राख्नुहोस्, भरिएको माथि माथि, माथि। बास्केटबलको पछाडि सुत्न सकियो।
यस समयमा, तपाईंले 48 घण्टा सम्म क्यासेरोल को कवर र फ्रिज गर्न सक्नुहुन्छ। वा यसलाई तुरुन्तै उठाउनुहोस्। टाढाको लागि, बाकि मोजार्सेला र पेर्मेसन पनीर र 25-35 मिनेटको लागि पकाउनुको लागि क्यासरोल बुलबुले र पनीर ब्राउन हुन्छ। रेफ्रिजरेटरबाट बेक गर्न, पनीरको साथ शीर्ष र 40-50 मिनेट सम्म बबल र खरानी सम्म बेक गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 888 |
| कुल मोटा | 44 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 117 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,037 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 78 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 45 g |