पहेंलो पनडुब्बी एक बिल्कुल स्वादिष्ट उष्णकटिबंधीय ककटेल हो । केला मदिरा र सेतो रम स्वादको लागि महत्त्वपूर्ण हो र केला गारिश भन्छन् कि परिष्कृत टच जसले तपाईंलाई हरेक एसपको साथको द्वीपबाट सोचेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- केला टुक्राको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 344 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 55 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |