यो एक स्वादिष्ट आइसक्रीम, गर्मीको लागि उत्तम छ, वा गर्मीको पार्टी वा भेला बनाउन को लागी। यो आइस क्रीम पेक्सन पाईको साथमा ठूलो छ, वा तातो चकलेटको साथ यो सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप भारी क्रीम
- 1 1/2 कप दूध
- 1 प्याला हल्का खैरो शर्करा
- 4 अन्डा व्यक्ति
- 1 चम्मच वेनिला
- 2/3 कप कटा पेकान
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, गठबन्धन क्रीम, दूध, र खैरो शर्करा। मध्यम-कम तापक्रममा कुकुर, मिश्रण गरम हुन्छ जबसम्म प्रायः अँध्यारो हुन्छ र शर्कु भंग भएको छ।
- एक कटोरा मा, whisk अन्डा एक साथ yolks। गरम मिश्रण को लगभग 1 कप मा व्हाइट, त्यसपछि प्यानमा फर्कनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रित जब पिसाब जारी राख्नुहोस्। मिश्रण कोट एक चम्मच सम्म सम्म 5 देखि 7 मिनेट खाना पकाउने को लागि जारी राख्नुहोस (जब तपाईं आफ्नो औंला चम्मच को कोटिंग को माध्यम ले दौडने नहीं चलेंगे)। भेनि र पेकानमा हलचल र पूर्णतया शान्त गरौं।
- आइसक्रीम ठिकै निर्माताको निर्देशन अनुसार फ्रिज गर्नुहोस्। जमेको मिश्रण एक कन्टेनरमा प्याकेज गर्नुहोस् र ठोस सम्म स्थिर गर्नुहोस्। बायाँ पसल फ्रीजरमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 878 |
| कुल मोटा | 64 g |
| पागलिएको बोसो | 32 g |
| असंतृप्त फैट | 21 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 352 मिलीग्राम |
| सोडियम | 166 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 65 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 15 जी |