सानो चिसो क्रीम या आधा आधा धेरै वेनिला सॉस भन्दा कम बनाउँछ। यो एक सजिलो, स्वादिष्ट रोटी पाउन्डको स्लाइसको लागि बनाइएको टेष्ट कोटि वा न्यानो रोटी हलवा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क
- 1 कप शर्करा (दागिएको)
- 1 कप पानी
- 1 कप क्रीम (हल्का, वा
- आधा आधा )
- 4 चम्मच मक्खन
- 2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- ड्यास नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कटोरीमा, क्यान्डस्टार्क र चिनियाँ सँगै मिल्दो नमिल्ने सम्म। छुट्याइएको।
- एक सौसिनमा, पानी र क्रीम एक फोडा ल्याउन।
- चीनी र कर्नस्टर्क मिश्रण मा व्हिस्क र उबाल, हलचल, लगभग 2 मिनेट सम्म, मोटो र बुलबुली सम्म।
- गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मक्खन, भेनिला र नुनमा हलचल।
- चटनीको लगभग 1 1/2 प्याक बनाउँछ, पाउन्ड केक , रोटी पछाडि वा जिन्जरब्रेडको लागि एकदम सही।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 173 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |