तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 प्याला अखरोट वा पिस्चोक पागल
- 4 कप शर्कद र 1/2 कप
- 1 पाउंड मक्खन
- 1 प्याकेज, वा 16 औंस। जमेको छ
- प्याला डाउ , प्याकेज निर्देशन अनुसार
- 2 कप पानी
- 1/2 चम्मच नींबू काली
- 2 चम्मच गुलाबी
- दालचीनी स्वादको प्रयोग गर्नुहोस्
यसलाई कसरी बनाउने?
सिरप पहिलो तयारी गर्नुहोस्4 कप शर्कु, नींबूको रस, र एक मध्यम सससेन मा पानी मिलाउनुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्, र 10 मिनेटको लागि फोच गर्न अनुमति दिन्छ। रोसेवाटर थप्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। तुरुन्तै हटाउनुहोस्। ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्। आटा र भरपूर तयारी गर्दै
एक कटोरा मा 1/2 कप शर्करा र पागल को मिश्रण गर्नुहोस्। यदि अखरोट प्रयोग गरेर दालचीनी जोड्नुहोस्। ओएचओ 300 सम्म। आटा नल गर्नुहोस् र 9x12 टुक्राहरू डिशमा राख्नको लागि काट्नुहोस्। मक्खनको साथ 9x12 प्यानको तल निस्कनुहोस्। पकाउने डिशमा आटाको दुई पानाहरू राख्नुहोस्। मक्खनसँग ब्रश आटा र दोहोरो फिलो आटा प्रयोग गरिन्छ जबसम्म आटाको अन्तिम तहमा 1 कप प्याज नुहाउनुहोस्। Filo आटाको दुई पानाहरू राख्नुहोस् र मक्खनसँग ब्रश गर्नुहोस्। नटप मिश्रण प्रयोग नभएसम्म दोहोर्याउनुहोस्। फिलो आटाको अन्तिम तहमा, मक्खन ब्रश गर्न सुनिश्चित गर्नुहोस्। 3 इन्च चौकोरमा। त्यसपछि, त्रिकोण बनाउन त्रिभुजमा प्रत्येक वर्गलाई अर्ध रूपमा काट्नुहोस्। 1 घण्टा र 15 मिनेटको लागि उठाउनुहोस् वा सुनको सुनौलो सम्म। ओवनबाट निकाल्नुहोस् र बाकस माथिको बेल्लवा माथि माथि र यसलाई राम्रोसँग स्याम्पेट गर्न अनुमति दिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 350 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |