यो प्यारा रूबाराब सॉस पान्केक वा वफालेस माथी चम्किलो बनाउनुहोस् वा यसलाई आइस क्रीम ससको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड घुम्बार (कटाई)
- 1 1/4 कप शर्करा (कम प्रयोग यदि रोब्रेब अपेक्षाकृत मिठो छ)
- 1 चम्मच cornstarch
- वैकल्पिक: 4 रातो रातो रातो रातो रङ
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक माध्यम सससेन मा, तालाब को संयोजन को लगभग 1/2 इन्च को पानी संग।
- चीनी जोड्नुहोस्; एक फोडा ल्याउनुहोस्। निचो गर्मी र 10 देखि 15 मिनेटको लागि सिम्मर, वा रिब्राब निविदा नभएसम्म। कहिलेकाहीं हलचल र आवश्यक पानी थप गर्नुहोस्।
- ब्लेंडर कन्टेनरमा चम्मच; मिश्रण सम्म चिकनी हुन्छ।
- कोनास्टर्क जोड्नुहोस् र रातो खाना रङका केही बूँदहरू, वा वांछित रङ सम्म पुग्छ।
- रिबर्बस सॉस फिर्ता साउन्सप को मिश्रण र एक फोडा ल्याउन; गर्मी घटाउनुहोस् र मोटो नहुनु
- पेनकेक्समा चटनीको सेवा गर्नुहोस्, रोटी पुडिंग, पाउन्ड केक, वा आइसक्रिम।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 48 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |