लेबनान दही तनाव र एक चीजेलिक स्थिरता छ। यसले खट्टा वा क्रीम पनीरको लागि ठूलो विकल्प बनाउँछ। यसलाई रोटी, प्याज, वा ताजा पिटामा फैलाउनुहोस्। यो मध्य पूर्वमा नाश्ताको लागि लोकप्रिय छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप
- दही (सादा)
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक मध्यम कटोरामा दही र नुन जोड्नुहोस्।
- ठूलो चीजसेलट को बीचमा मिश्रण राख्नुहोस्। पनीर बनाएर चीजकोलटका पक्षहरू ल्याउनुहोस्। स्ट्रिङ वा टाई टाईको साथ "पाउच" टाई गर्नुहोस्।
- 12-24 घण्टाको लागि फ्रिजमा पर्खाल समात्न को लागी एक कटोराको साथ रुनुहोस्। तपाईं थैली फ्रिजमा एक रैकमा बाँड्न र तल समापन गर्नका लागि एक कटोरामा राख्न सक्नुहुन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) |
|---|
| क्यालोरिज | 155 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 32 मिलीग्राम |
| सोडियम | 113 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 9 जी |
(हाम्रो व्यञ्जनहरूमा पोषण जानकारी घटक डेटाबेस प्रयोग गरी गणना गरिन्छ र अनुमानलाई विचार गर्न सकिन्छ। व्यक्तिगत परिणाम फरक हुन सक्छ।)