तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज (8 औंस) क्रीम पनीर
- 1 (4oz) यदि तपाइँ यसलाई मनपर्छ मनपर्छ भने हरित चिइल वा जेलेटपस काट्न सक्नुहुन्छ
- 1 हर्मेल मिर्च गर्न सक्छ
- 8 औंस प्याकेज कत्तिको कडादार वा मेक्सिकन मिश्रण पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवन देखि 350 डिग्री फारेनहाइट (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस मार्क 4) को ताप। हल्का रूपमा 11x7 इन्च ग्लास बेकिंग डिश।
- तैयार बेकिंग डिश को तल मा नरम क्रीम पनीर फैले।
- क्रीम पनीरको माथिल्लो हरियो चाइल्स फैलाउनुहोस्, फैलिएको हार्मेल मिर्चको माथिको माथिबाट, त्यसपछि माथि माथि कंक्रीट पनीरको प्याकेज र 15 देखि 20 मिनेटको पाना पनीर वा पनीर पिघलिएको र बाक्लो हुन्छ।
डुङ्गाको लागि ट्याको चिप्स वा मकई चिप्सका साथ सेवा गर्नुहोस्।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
सजिलो मसालेदार refried बीन डुब्न
सजिलो बीन डुब्न
डुब्न र स्प्रेडहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 144 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 37 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 9 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 3 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |