बीन डुबे, पनीर, जलापाने काली मिर्च, चिनी चटनी, ग्यानामाल, र कष्टिला चिप्सको साथ मेक्सिकन-शैली एपेटाइजर नुस्खा। यस एपटिजाइजर गार्न नसकिने सानो खट्टा क्रीम प्रयोग गर्न नि: शुल्क लाग्छ।
तहले चिप्सहरू थोपाहरू जस्तै थोरै हेरेर हेर्छन्। केहि अवयव प्रतिस्थापन विचारहरूको लागि सुझावहरू हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 दर्जन tortilla चिप राउन्ड (ठूलो चिप्स, काटने को आकार - आकार)
- 2 डिब्बा बीन डुबे (लगभग 16 औंस)
- 1 jar / 12 औंस jalapenos (sliced, drained)
- 3/4 कप picante चटनी (या चिली चटनी, या साल्सा)
- 12 स्लाइस पनीर (क्वार्टरमा कटौती)
- 2 कप guacamole
- वैकल्पिक: खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- एक तहमा बकिला चिप्सहरू पकाउने पानाहरूमा व्यवस्थित गर्नुहोस्।
- प्रत्येक ठूलो चिप मा बिस्तारै सेम डिप फैलियो।
- बीन डुबेमा जलापेन अंग र दुईलाई राख्नुहोस्। शीर्ष माथि एक सानो साल्सा या चिनी चटनी बहाव र प्रत्येक मा पनीर टुक्रा राख्छ।
- पनीर पिघ्न नसकिने, लगभग 10 देखि 15 मिनेट सम्म उठाउनुहोस्।
- प्रत्येक एपेटाइजरले ग्यानामील वा खट्टा क्यान्सरको सानो गुडियाको साथमा र यदि वांछित ग्यासिशको लागि अर्को जलापानेको अंग थप गर्नुहोस्।
विशेषज्ञ सुझावहरू
- माटो बीफको साथ बीन डुबनी लाई बदल्नुहोस् मिर्च वा burrito भरेर बदल्नुहोस्। वा चिप्समा पहिलो तहको रूपमा डिब्बा वा बिना बिना सेमलाई डिब्बाबंद मिर्च प्रयोग गर्नुहोस्।
- ठूलो, राउन्ड टुस्किला चिप्सले यो नुस्खामा राम्रो काम गर्दछ, तर अटलार्इ "स्कूप्स" पनि प्रयोग गर्न सकिन्छ। वा एपेटाइजरहरू ठूलो त्रिकोण चिप्ससँग बनाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
लेम र क्लिन्ट्रो संग क्लासिक Guacamole
कर्टनी पनी भरने को साथ Tortilla Pinwheels
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1309 |
| कुल मोटा | 34 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,030 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 211 g |
| आहार फाइबर | 17 जी |
| प्रोटिन | 37 g |