यो आफ्नो गर्म कुत्तों मा sauerkraut प्यार गर्नेहरूको लागि टपिंग महान छ। यी अवयवहरू मिश्रण गरेर तपाईं एक हट कुत्ता समाप्त गर्न एक राम्रो तरिका प्राप्त गर्नुहोस्। यो एक शिकागो स्टाइल हट डग संग एक साथ राखनको एक द्रुत र सजिलो बाटो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 15 औंस / 450 एमएल sauerkraut गर्न सक्छन् (नाली र नाली)
- 1/4 कप / 60 एमएल मीठो पनी रेशि
- 2 चम्मच / 30 एमएल शर्करा
- 1 चम्मच / 15 एमएल सरसफाइ
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर खराबीको बीउ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ससाना र गर्मीमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् जब सम्म न्यानो मार्फत।
- एक मन मा आफ्नो मनपर्ने हट कुत्ता मा सेवा गर्नुहोस्।
- तैयारी पछि 3 दिन सम्म फ्रिजमा एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डारण मिश्रण।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 27 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 348 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |