यद्यपि टकसाल सॉस मूलतः भेडाको साथ मासुको "मटन-नास" काट्न सेवा गरिरहेको थियो, जोडा मिलाएर अनुहार र दुईहरू पछि एकदमै सँगै बसेका थिए। यो एकदम ब्रिटिश प्रथा हो, र इङ्गल्याण्डको साथ हरियो चटनीको बिना भेडाको सेवा गर्ने परिकल्पना र परम्पराको अनुहारमा पर्ची मानिन्छ।
तथापि, केहि समय मा अधिक समय टकसाल जेली घर ले बनाएको टकसाल सॉस को स्थान ले लिया छ। खैर, यो गन्दा टकसाल जेली छोड्ने र वास्तविक सामानको साथ जाने समय हो। ताजा टकसाल, चीनी र दाखिला संग केहि बनाउन को लागी घर का बना टकसाल सॉस एकदम सरल छ। यो भुटानी भेडाको साथ हुनुपर्छ तर अन्य कुत्ते संग राम्रो हुन्छ।
यो नुस्खा कैरोलीन कन्रन द्वारा अंग्रेजी देश पाक कला मा (वेल्र्डर्ड किताबहरु) मा प्रकट हुन्छ र अनुमति संग पुनःप्राप्त छ। यो तपाईंको पारंपरिक टकसाल सॉस छैन। स्वाद सजिलै बलियो नहुन सक्छ, तर यो असाधारण राम्रो छ। एक विकल्पको रूपमा, तपाईं सिरका को सट्टा नींबूको रस को प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, र तपाईं एक क्रीमियर बनावट को लागी थोडा जैतून को तेल पनि जोड सकते हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूला ठूला ठूला ठूला पातहरू, (खण्डहरू पहिले हटाइएको)
- 1 चम्मच दाग
- 1/4 कप शराब सिरका
यसलाई कसरी बनाउने?
- टकसालको पातहरू धोईदिनुहोस् र शेक पार्नुहोस्, चिनियाँलाई छिटो पार्नुहोस् र पत्तिको बट्टामा पखाल्नुहोस्।
- एक कटोरामा टकरावको साथ टकसाल टान्टर गर्नुहोस्। एक सानो ससनी मा, सिरका को कम गर्मी मा गरम गर्नुहोस र यसलाई टकसाल मा डाल दिए।
- टाँस्नुहोस् र थप चिनी थप्नुहोस यदि तपाई सोच्नुहुन्छ भने सस्तो धेरै तेज हुन्छ। भुना भयो भेडा वा अन्य मासुको साथमा ठुलो वा चिसो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 17 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |