नान ईरान, अफगानिस्तान, पाकिस्तान, भारत र अन्य वरपरका देशहरूमा फेला परेको छ। नान डुब्न वा विभिन्न किसिमका र सब्जिहरु संग भरिएको छ। माथिको रोटी पनि रोटीको शीर्षमा राख्न सकिन्छ।
नान पिटा जस्तो छ, अझै सम्म नरम र धेरै भन्दा ठूलो। यो फ्रीजर थैलामा 30 दिनसम्म जमेको हुन सक्छ। तपाईं यो नाान नुस्खा घरमा बनाउन कसरी कति सजिलो हुनेछु!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 pkg। सक्रिय सूखा खमीर
- 2 चम्मच शुगर
- 3/4 कप न्यानो पानी
- 1 1/2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच नमक
- 1/4 कप घेरा (तल नुस्खा हेर्नुहोस्; वा सब्जी छोटो पार्नुहोस्)
- 3 चम्मचहरू
- सादा दही
- 1 tbsp। पखाल्ने मक्खनको लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
मापदण्डमा 3/4 कप न्यानो पानी मापन गर्नुहोस्। चिनियाँ र खमीर थप्नुहोस्। खमीर खपत नगर्ने सम्म नरम र हलचल गर्न अनुमति दिनुहोस्। तौलिया संग कप को माप को कवर र खमीर र पानी को 5-10 मिनेट को लागि फ्र्रे को अनुमति दिनुहोस।
एक मध्यम मिश्रण कटोरामा आटा र नुन जोड्नुहोस्। खमीर पानी, दही, र घाइ (वा सब्जी छोटो) जोड्नुहोस् र आटा फारम सम्म 5-10 मिनेटको लागि घुँडामा सुरू गर्नुहोस्।
आटा कटोरामा तेलको साथ लिफ्टमा आटा राख्नुहोस् र आटा घुमाउने कोटलाई वरिपरी घुमाउनुहोस्।
कटोरा को तौलिया संग कवर गर्नुहोस र लगभग एक घन्टा को लागि एक गर्म क्षेत्र मा बढने को लागि या आटा दोहोरो छ।
पूर्वमा 400 देखि ओवन। आटा 10-12 टुक्रामा विभाजित गर्नुहोस् र फलामको सतहमा सर्कलहरूमा घुमाउनुहोस्। ठाउँले ग्लुङ कुकी पानामा आटा लुकायो वा पकाएको मक्खनको साथको पात र पातमा लुगा लगायो।
8 मिनेटको लागि ओभरमा कुकुर र हल्का खानुपर्छ र फफेर।
नेयनलाई तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस् वा प्यान्ट्री वा फ्रीजरमा भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 88 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 120 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |