तरबूज राइन्ड संरक्षणको लागि यो नुस्खा सर्बियनहरू बीचको मनपर्ने हो, जसले यसलाई स्लाट्टो लुम्बिनीलाई बोलाउँछ । तरबूजको मात्र सेतो रेशिन प्रयोग गरिन्छ। एक राम्रो स्लाटको (संरक्षित) लाई फलको सम्पूर्ण भाग समावेश गर्नु पर्छ, त्यसैले सुशील स्थिरतालाई पकाउँदैन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड तरबूज राइन्ड (सेतो भाग मात्र, 1 इन्च क्यूबमा काट्नुहोस्)
- 4 पाउन्ड शर्करा
- 2
- वेनिला सेन्स
- 2 कटा भयो नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो सससेनमा तरबूज राइन्ड क्यूब राख्नुहोस्। चिसो पानीसँग आवरण गर्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्, सतहमा उड्ने कुनै पनि घोडा हटाउनुहोस्। राइन्डमा अल डेन्टेन्ट सम्म गर्मी र उकालो पार्नुहोस्। एक colander मा राम्रो तरिकाले नाली।
- एउटै ठूलो सॉसपिनमा चिनी राख्नुहोस् र चिसो पानी संग आवरण गर्नुहोस्। सिरिप कुकुर मध्यम-कम तापक्रममा नभएसम्म यो पातलो शहको निरन्तरता हो। यो केहि समय लाग्न सक्छ।
- सिरपमा फल सावधानीपूर्वक कम गर्नुहोस् र वेनिला सेम र कटे भएका लेन्सहरू थप्नुहोस्। तरबूज कुखुरा सम्म सम्म कुकुर, लगभग 20 मिनेट। वेनिला र नींबू हटाउनुहोस्।
- तातो, बाँझिएको जारमा पातलो बनाइदिनु, पक्का पक्का सिरिसँग ढाडिएको छ। हट, बाँझिएको दुई-टुकडा लिडहरूसँग सील। भण्डार ठुलो जारमा ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 220 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 53 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 3 जी |