मार्टीनीको खतरनाक लाग्ने थुप्रै तरिकाहरू छन् र यीमध्ये धेरैले हेलोवीनका लागि केही फारममा "रक्त मार्नीनी" नाम लिन्छन्।
सामान्यतया, "रगत" लाई अँध्यारो रसद्वारा योगदान गरिन्छ, रक्त-टिनीको अवस्थामा, acai रस चाल गर्छ र यो रक्त मार्टीनीमा यो अंगूरको रस र ब्ल्याकबेरी सिरपको संयोजन हो। ती दुई फलहरु अदरक रक्सी संग संयुक्त हुन्छन् - गिरिहरुको ककटेल को लागि अर्को पसंदीदा - र एक महान सिटरस वोदका केटेल वन द्वारा। जब पिउन एक गिलास रगत जस्तो देखिन्छ, मिश्रण धेरै स्वादिष्ट छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Ketel One Citroen Vodka
- 1 औंस अदरक मदिरा
- 1 औंस काली अंगूर रस
- 1/2 औंस ब्लैकबेरी सिरप
- गार्निश: कालोबेरी र रास्पबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शेकरमा अवयवहरू बर्फ देखि भरिए ।
- बलियो बनाउनुहोस् र ठुलो ककटेल ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- दुई कालोबेरी वा रास्पबेरीको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: Ketel One Vodka
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 181 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |