यो गुलाबी र मसाले संग बनाइएको पुरानो फैशनेबल जिङ्गब्रेडको केक हो। व्हाइड क्रीम संग यो जिंजरब्रेड शीर्ष र सानो दालचीनी संग छिद्र।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा , मापन गर्नु अघि सिफल भयो
- 1/3 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1 1/2 चम्मच जमीन अदरक
- 1/2 चम्मच ग्राउंड लौंग
- 1/2 कप पिघल मक्खन
- 1 कप
- गुनासो
- 1 अन्डा
- 1/2 कप
- तितली या खट्टा दूध (1 चम्मच सिरका र पर्याप्त दूध 1/2 कप बनाउन को लागी)
- 1/4 कप गर्म पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- एकसाथ उचाई, चिनी, नुन, बेकिंग पाउडर, बेकिंग सोडा र मसलाहरू मिलाउनुहोस्।
- पिघल मक्खन, गुलाबी, अण्डा, र तितली वा खट्टा दूधमा हिउँद।
- तातो पानीमा मारिनुहोस्।
- एक उदारतापूर्वक चिकिएको र फिसो 8 इन्च स्क्वायर प्यानमा बल्ल बल्ल भयो।
- 45 देखि 50 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, जब तक केकले हल्का साथ औंलाको छेउमा पुर्याउँछ।
व्हाइड क्रीम वा नींबू सस संग जिन्जरब्रेड सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 293 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 52 मिलीग्राम |
| सोडियम | 363 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 44 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |