यो क्लोजेट नुस्खामा यो कंकालहरू चट्टानहरूमा फल भरी मार्जारिता हो जुन हेलोवीन पार्टनरहरूको लागि रमाइलो अतिरिक्त हो।
यो डेकुयलर आइल्याण्डको साथ ब्लु टिष्ण्ट साइन्कपस, अनानास र माओको साथ ट्युबेल जोडिएको हुन्छ र, राम्रो नभएसम्म यो राम्रो सुन्दर मिश्रण हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Hornitos Plata Tequila
- 1 औंस
- DeKuyper Island Blue Tropical Schnapps
- 1 औंस
- अनानास रस
- 1 औंस
- आम रस
यसलाई कसरी बनाउने?
- नुनको साथमा एक मार्जारीि गिलास रिम ।
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- तयार मार्जारीि गिलासमा बर्फमाथि तनाव गर्नुहोस् ।
Recipe Courtesy: Marvin Allen, Hornitos Tequila को लागि होटल मोंटेलेन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 84 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |