बच्चाहरु लाई यो मीठो उपचार मन पर्छ। अझ बढी "वयस्क अनुकूल" संस्करणको लागि, धनुषा सम्बन्धी गहिरो तयारी र गहिराइलाई गहिरो बनाउनुहोस्, त्यसपछि चिसो शिरको साथ हल्का धूल।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 प्याकेज अन्ड रोल व्रेपर (4 1/2 इन्च 5 से 5 इन्च सम्म - प्रत्येक आवरणले 2 धनुष सम्बन्धहरू बनाउँछ)
- 4 देखि 6 कप तेल (गहिरो फ्राइकिङको लागि आवश्यक छ)
- सिरपको लागि:
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप कर्न सिरप
- 1/2 कप शहद
- 1/2 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
एक लुगा लगाउँनुहोस् ताकि लामो (5 1/2 इन्च) छेउहरू माथि र तल्लो हो, र बाँया र दायाँ छोटो (4 1/2 इन्च) पक्षहरू। प्रत्येक सेतो रोल रैपेर माथि देखि तलबाट 4 बराबर टुक्राहरू काट्नुहोस्।
2. एक सेयर चाकू प्रयोग गर्दै, प्रत्येक टुक्राको बीचमा 1/2 इन्च स्लिट काट्नुहोस्। 2 टुक्राहरू प्रयोग गर्दै, अर्को को माथि राखिएको एक, एक धनाढो जस्तै एक धनुष टाई। (माथिको टुक्राको एक पङ्क्तिमा राख्नुहोस् र यसलाई थ्रेडको माध्यमद्वारा थ्रेड गर्नुहोस्।
अर्को तरिका मार्फत, गुप्त, र थ्रेड बन्द गर्नुहोस्। गहिराइ-फरिङ गर्नु अघि बन्द गरिएको बन्देजहरू खोल्नुहोस्)।
3. हीट डुक र तेल थप गर्नुहोस्। सुनको भूरा सम्मको गहिरो सम्बन्धमा तीव्र सम्बन्धहरु, लगभग 5 दिनमा। यदि तपाईसँग एक छ भने पेपर तौलिए वा एक टेम्पुरा रैकमा नाली।
4. लगभग 5 मिनेटको लागि मध्यम तापमा एक बिरुवामा सिरप अवयवहरू खसाल्नुहोस्। उबलिएको सिरप मा सम्बन्ध राख्नुहोस् (यदि सिरप उबलिएको छैन धनु सम्बन्धहरू धेरै मीठो हुनेछ), र राम्रो तरिकाले नाली। कडा मेक गर्नुहोस्।
ठीलो सेवा गर्नुहोस्। (धनु सम्बन्धहरू वायु-तंग कन्टेनरमा भण्डारण गर्न सकिन्छ)।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 21 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |