वर्षको ठुलो महिनाको लागि एक आदर्श वोदका ककटेल, यो लगभग एक कोलिन्स नुस्खा स्वाद र अनियमित सामग्रीसँग भरिएको छ।
क्यालिफोर्निया क्यालिफोर्निया सैन स्यान डिएगोमा साँप तेल ककटेल कम्पनीले सिर्जना गरेको थियो र रक्त नारंगी र दालचीनीको रोचक संयोजनसँग सफा, चिकनी वोदका जोडीहरू बनाइयो। जबकि समाप्त स्वाद एक छ कि कल्पना गर्न गाह्रो छ, पहिलो एसआईपी प्रमाणित हुनेछ कि यो साँच्चै काम गर्दछ।
नाम "लगभग एक कोलिन्स" ले यो पेय समानता र लोकप्रिय वोदका कोलिन्समा फरक फरक पार्छ। अनिवार्य रूपमा, यो नुस्खामा हामीले नीलो रगतको रस, दालचीनीसँग सादाको सिरप र DRY सोडाको साथ क्लब सोडाको साथमा लेबनानलाई प्रतिस्थापन गर्दैछौँ। यो एक मजाक भिन्नता हो र आशा छ कि त्यस्ता वस्तुहरु लाई बनाउन को लागी तपाईंको आफ्नै कस्टम ककटेल बनाउन को लागी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- Ketel One Vodka
- 1 औंस
- रगत सुन्तला रस
- 1/2 औंस
- दालचीनी सरल सिरप
- 3 औंस DRY स्पार्कलिंग रक्त नारंगी सोडा
- गार्निश:
- रगत सुन्तला पहिया एक दालचीनी छड़ी संग फैलियो
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फ देखि भरिएको पुरानो चश्मा गिलासमा सबै तरल पदार्थहरू थप्नुहोस्।
- रक्त ररन DRY को साथ शीर्ष र हलचल ।
- दालचीनी स्टिक-स्पिड गरिएको रक्त सुन्तला पहिएको साथ गार्निश।
Recipe Courtesy: DRY सोडा
अल्ट्रा रगत ओरेन्ज पेय
रक्त नारंगी दुई अलग सामाग्री को रूप मा आउँछ: ताजा रस र सोडा। पहिलो रक्तचापको सिजनमा प्राप्त गर्ने सबैभन्दा सजिलो हो, जुन सामान्यतया सर्दिया महिनाको समयमा आउँछ, र कुनै पनि अन्य खट्टे फल जस्तै रसिइ गर्न सकिन्छ ।
बोतल रक्त सुन्तलाको रस उपलब्ध छ, यद्यपि यो एक सामान्य व्यावसायिक रस होइन, त्यसैले यो खोजी गर्न गाह्रो हुन सक्छ।
दोस्रो रक्त नारंगी संघटक DRY को रगत नारंगी सोडा हो र तपाईसँग सम्भव छ कि कुनै अन्य नारंगी सोडाको विपरीत हो। यो सोडा एक अँध्यारो, अर्ध-मीठो सिट्रस हो जुन स्वाभाविक रूपले स्वाद र शर्करामा हल्का हुन्छ, यसले ककटेलको लागि यो उत्तम मिक्सर बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 184 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 33 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |